Proč HRP HotelOnline?

 

Internetové prostředí v oblasti hotelnictví a events servisu pro nás není jen prací, ale hlavně i koníčkem. Účastníme se tak nejrůznějších akcí spojených s firemním vzděláváním formou workshopů, školení, tvorbou webových stránek, či kulturně společenských akcí v podobě teambildingů, večírků, rautů nebo také svatební ho servisu při realizaci svatby na klíč.

Našim klientům tak můžeme nabídnout profesionální a přesto osobní přístup, nejnovější trendy v jednotlivých oblastech a 100% garanci nejnižší ceny na trhu.

 

A proč tedy spolupracovat právě s HRP HotelOnline.cz

Nabídka komplexních služeb v oblasti tuzemského cestovního ruchu a organizaci firemně kulturních a společenských akcí.

Nabízíme kvalitní řešení šité na míru každému klientovi za tu nejpřijatelnější cenu.

Neustále zdokonalujeme a aktualizujeme jedinečnou komplexní databázi s nabídkou ubytování ve všech kategoriích po celé ČR.

Dbáme na proklientský přístup a na důkladnou osobní konzultaci s každým klientem.

Zajišťujeme nadstandardní poradenství v právní oblasti ve formě zpracování obchodních podmínek, respektování standardů pro ochranu osobních údajů. Klademe důraz na strukturované projektové řízení s maximální interakcí klienta naši  zaměstnanci se neustále zdokonalují a vzdělávají, aby naše práce byla flexibilnější a efektivnější. dlouhodobá péče o klienty, která podporuje a dotváří celkovou spokojenost s našimi službami.

Osobní přístup k zákazníkům

Snažíme se maximálně vžít do problematiky každého projektu a navrhnout tak nejlepší možné řešení. Klienty se snažíme vést takovým způsobem, abychom maximálně ušetřili klientův čas a předevčím nemalé finanční prostředky.

Projektové řízení

Aby bylo možné projekty realizovat v daných termínech a s dodržením patřičné kvality je nutné zakázky projektově řídit. Každá zakázka v naší společnosti má přiřazeného svého projekt manažera, který dohlíží na dodržování termínů a obstarává veškerou komunikaci s klientem.

Klientský servis

Po dokončení zakázky naše spolupráce někončí, ale naopak pokračuje a hledá řešení v oblasti úspor. Náš projektový manager společně s klientem zjišťuje další požadavky a přepodklady zá účelem výrazných úspor marketingových nákladů v rámci firemního rozpočtu.

Neustálé zdokonalování

Snažíme se neustále zdokonalovat, abychom byli schopni poskytovat služby odpovídající moderním trendům. Pravidelně se také účastníme školení v oblasti komunikace s klientem, workshopů cestovního ruchu jak v Čechách, tak v zahraničí. Spolupracujeme výhradně s profesionály v oboru hoteliérství a tuzemského cestovního ruchu, kteří mají dlouholeté zkušenosti.