Ubytování

 

Společnost HRP HotelOnline není žádný typ agentury se závratnými provizemi, ale unikátní ubytovací operátor, který disponuje komplexní databází cca 5000 ubytovacích zařízení po celé České republice.

Ubytovací zařízení jsou smluvními partnery HRP HotelOnline a díky tomu velmi rychle a efektivně zajišťuje servis klientům s garancí výrazného snížení nákladů.

 

HRP HotelOnline poskytuje svým klientům 24hodinový servis a to i v případě potřeby zajištění plánovaného, ale i neočekávaného firemního ubytování pro Vaše kolegy v ČR. Bližší informace naleznete v Hot line servis.

 

 
Příklad: Zajistíme komplexní logistiku plánovaného, nebo individuálního ubytování pro Vás, či Vaše zaměstnance. Stačí poptávka v online formuláři s Vaší registrací, nebo jednoduše zavoláte svému operátorovi HRP HotelOnline. Vaše ubytování vyřídíme dle dostupných možností a Vy se o více starat nemusíte.

 

 

Přidaná hodnota celého procesu je, že klient nemusí zaměstnance vybavovat finanční hotovostí pro úhradu ubytování. HRP HotelOnline ubytování uhradí a následně vyúčtuje klientovi a to jednou měsíčně v rámci souhrnné faktury za ubytovací služby, kde bude uvedeno veškeré ubytování, které klient a jeho pověření zaměstnanci čerpali za daný měsíc.